• |
ide | kryesore

Hashashi në ballkon, flet Enca pas daljes nga burgu: Ju jam shumë mirënjohëse

Arkiva, Lajme, Të fundit
Prokuroria kërkon rikthimin e Encës në burg

Këngëtarja Ruenca Haxhia ka reaguar pas arrestimit nga policia për kultivim kanabisi. Me anë të një postimi në Instastory, Enca shkruan se u është shumë mirënjohëse fansave të saj që e kanë mbështetur. Po ashtu ajo e ka cilësuar momentin e arresimit dhe ditët që kaloi në paraburgim shumë të vështira.


“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova,” shkruan Enca.


Këngëtarja u arrestua disa ditë më parë pasi iu gjetën 5 vazo me kanabis në banesë. Në dëshminë e saj para grupit hetimor, Enca tha se kanabisin e kishte për përdorim vetjak. Përveç saj, Policia shoqëroi në komisariat edhe të dashurin e saj.5 Comments

  1. Këtu është t’ju qish robt e shtëpise,motrat dhe gratë prokurorëve dhe gjyqtarëve .Futin burg hallexhinjtë për dy rrënjë këtë shurrën e lëshojnë.

  2. Ligji i pabarabartë.Shume mbahen në burgje për pak gjë kjo lirohet.Dhe çdo gjë është bërë politikisht. Ju duhen votat e fanseve të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *