• |
ide | kryesore

Sherr mes dy të miturve në Shkodër, plagoset me thikë një 16-vjeçar

Arkiva, Lajme
Shëngjin, vràsje, eliminimin, armë, Mat, trupi, Tiranë

Mesditën e sotme në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Shkodër, në rrugë, gjatë një konflikti të çastit ndërmjet dy 16-vjeçarëve, shtetasi Xh. P. ka dëmtuar me mjet prerës shtetasin K. L., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, dhe është jashtë rrezikut për jetën.


Shërbimet e Policisë vijojnë intensivisht krehjen e zonës, me qëllim kapjen e shtetasit Xh. P.Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *