• |
ide | kryesore

Takimi me Bardhin/ Berisha: Ishte mbledhje e frytshme

Lajme, Të fundit

Ka përfunduar mbledhja e grupit të deputetëve të Sali Berishës në Kukës.


Në një prononcim për mediat Berisha tha se në këtë mbledhje u morën disa vendime, që sipas tij do të jetë Gazment Bardhi që do t’i ndajë për publikun.


Sakaq, Berisha u ka bërë thirrje qytetarëve të Kukësit që të dielën të votojnë kandidatin e tij Emri Vata.

Berisha: U bëj thirrje të gjithë kuksianëve që të vijnë të dielën dhe me votën e tyre të firmosin fillimin dhe agun e një ndryshimi të madh që e pret Shqipëria. Në mbledhje u morën vendime, që Bardhi do ua komunikojë. Ishte mbledhje e frytshme.6 Comments

 1. O Berish. Ke mare fund kur ben marveshje me kete qe te ofendonte nga mengjesi ne dark.
  Po ne ca nuk i tham ketij. Pedes.
  Tani ti lepijm ato qe beshtym.
  Edhe ti je nga fryn era. Mirmengjes o interes.

 2. Shume mire!
  Rendesi ka te harrohen “sharjet e pordhet” ne caste emocionale.Bashkpuimi asht ne te mire te gjithe popullit.
  Permbysja e autokratit Shkerdhrama dhe nxjerrja jasht ligjit e organizates kriminale “PS”,asht objektivi perfundimtar.

 3. Hahahahaha shume i frytshem. Tani zgjedhjet ne kukes i fiton Sali Berisha me Bardhin bravo. Ketij i thone bashkim. Ja dhe 5 dite dhe do ta shikoni.

 4. Pse doli lexhenda ditë të shtunë e me kaq nxitim: E ka me mbledhjen e së premtes të Këshillit Bashkiak të Tiranës. Po pse e ka lexhenda me mbledhjen:

  E para, sepse në mbledhje u bë publike që Bashkia e Kavajës, e cila drejtohet nga kandidati i lexhendës, fitues në zgjedhjet e fundit vendore, bëka të njëjtën gjë të ububushme, për të cilën lexhenda akuzon të tjerët: paguan një më një, me firmë e me vulë detyrimet për inceneratorët!Ku arriti kurva plake te bej mareveshje me bythqirin Bardhi,nenshtrim total shikoni fytyren e salihut pas takimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *