• |
ide | kryesore

Merr flakë makina në Sauk

Arkiva, Lajme, Të fundit
Merr flakë makina në Sauk

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se makina ka marrë flakë në afërsi të zonës së Saukut. Nuk dihet shhkaku i zjarrit, apo nëse ka ndonjë person të lënduar. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *