• |
ide | kryesore

Momenti kur gjendet i vrarë terroristi serb në veri të Kosovës (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit
Kosovës

Dy nga agresorët e grupit kriminal që sulmoi mëngjesin e sotëm Policinë e Kosovës duke lënë një efektiv të vrarë dhe të plagosur, janë vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit.


Nga foto e publikuar në rrjet, njëri prej terroristëve i armatosur dallohet i shtrirë në tokë dhe pa shenja jete.Nga pamjet duket sikur terroristi ka marrë plumb në kokë duke i shkaktuar vdekjen.

Kujtojmë se një grup prej 30 personash të armatosur deri në dhëmbë janë rrethua brenda në manastirin e Banjskë të Zveçanit.4 Comments

    1. Me shume klass dhe finese, 1 plumb ne koke, derrit terrorist. Pse i kurseni fisheket, sharrojeni me plumba qe te mos e njohe as bushtra qe e ka pjellur. Kam vetem nje paqartesi, keta jane kaure/orthodokse, a quhen keta dhe veprimet e tyre, TERRORISTE & TERRORRIZEM KRISTIAN?! KAQ!

      1. Me trego ku Jezusi predikon terrorizmin. Te mundohesh te futesh percarje fetare eshte ose injorance ose maskarallek. Gjeje ti se ne cilen kategori hyn. Po mendon se keta i bejne keto veprime ne emer te Krishtit te rekomandoj nje doktor te mire specialist neurolog.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *