• |
ide | kryesore

Sot zgjedhjet për kryetar bashkie në Kukës, do të votohet në 74 Qendra Votimi

Lajme, Të fundit
Kolegji Zgjedhor vendos ripërsëritjen e zgjedhjeve në Rrogozhinë

Ditën e sotme qytetarët e Kukësit do t’i drejtohen sërish qendrave të votimit për të zgjedhur kryebashkiakun e ri, pas videskandalit seksual me Safet Gjicin, i cili u filmua duke kryer marrëdhënie intime në zyrë me një vajzë.


Procesi do zhvillohet në 74 Qendra Votimi, një prej të cilave në institucionin e paraburgimit në Kukës.Në garë janë Albert Halilaj i PS dhe Emri Vata i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *