• |
ide | kryesore

Cara Delevingne nxit reagime me tatuazhin e ri

Paparazzi

Cara Delevingne po bën bujë me tatuazhin e saj të ri. Modelja 31-vjeçare ka pozuar topless duke treguar tatoon e saj të fundit.


Duke iu përgjigjur  disa kritikave , Delevingne shpjegoi zgjedhjen e saj në komente. “Thjesht për të qenë e qartë për të gjithë! Zgjodha të heq recipetat sepse fotografia nuk dukej mirë me to”, ka shkruar ajo.  “Unë jam një perfeksioniste sidomos kur bëhet fjalë për fotografinë dhe po përpiqesha të ndihmoja për të bërë diçka të bukur. Të gjithë qetësohuni ju lutem. Faleminderit.”Sa i përket  tatuazhit, modelja bëri fjalën italiane “Dormiveglia” dhe përkufizimin e saj në anglisht të gdhendur pak sipër bërrylit të saj. Ndërsa fjala është përkthyer gjerësisht si “gjysmë i fjetur”, përkufizimi i Delevingne duket se lexon: “vendi që shtrihet midis gjumit dhe ecjes”.

Shumë fansa nisën të komentonin duke vënë në dukje se duhej të ishte përdorur fjala “zgjim” , por Nangeroni shpejtoi të sqaronte se përdorimi i fjalës “ecje” ishte “ndoshta” i qëllimshëm.

Tatuazhi i Delevingne vjen një vit pasi filloi udhëtimin e saj të maturisë. Në mars, ajo ndau detaje rreth vendimit për të shkuar në rehabilitim dhe për t’u angazhuar në një program në fund të vitit të kaluar.

“Nga shtatori, më duhej vetëm mbështetje.  Dhe miqtë e mi të vjetër që i njoh që kur isha 13 vjeç, të gjithë erdhën dhe ne filluam të qanim,” tha ajo në një intervistë për Vogue. “Ata më shikuan dhe më thanë: “Ti meriton një shans për të pasur gëzim”. “Ky proces padyshim ka uljet dhe ngritjet e tij, por unë kam filluar të kuptoj kaq shumë,” shtoi Cara për revistën. /Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *