• |
ide | kryesore

RENEA dhe Policia kontrolle për personat e shpallur në kërkim, shoqërohen disa persona në Vlorë

Lajme, Të fundit

Policia, FNSH dhe RENEA kanë bërë kontrolle mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mësohet se kontrollet janë bërë për personat e shpallur në kërkim.


Nga kontrollet, bëhet me dije se disa persona janë shoqëruar për në polici. Po ashtu pikat e kontrollit, pritet që vzhdojnë dhe në qytete të tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *