• |
ide | kryesore

Grushta në parlament/ Nallbati i PD tenton të godasë Vullnet Sinën e PS

Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Seanca parlamentare u përfshi nga kaosi pasditen e sotme pas protestës së opozitës që pushtoi foltoren dhe tentoi të pengojë fjalimet e deputetëve socialistë. Gjatë kohës që deputeti i Vlorës, Vullnet Sina po fliste pranë tij janë afruar deputetët e PD dhe njëri prej tyre ka tentuar ta pengojë. Të dy janë shtyrë dhe deputetët e tjerë kanë vrapuar të futen në mes për të ndalur përshkallëzimin e situatës. Video më poshtë:


8 Comments

  1. sa turp , kur pashe sot si deputet e vendit tim rrihen me grusht. E the mire ore Sali , parlamenti eshte nje grusht horrash , por harrove te thuaje , qe krye horri e krye hajduti je ti.

  2. shpellaret kujtojne se do shpetoin non graten nga burgu Graqiret e foltores kerkojne rremuja po pidhin e nones kane per te gjetur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *