• |
ide | kryesore

Dëshmitë audio të shefit të komisariatit dhe të infiltruarit të policisë që futën në kurth Belerin

Arkiva, Syri i Lapsit
beleri arsen Rama

Lapsivideos ka arritur të sigurojë incizimin audio  të dzshmisë të ish shefit të komisariatit të Policisë Himarë Ermal Ajdini dhe Arsen Ramës, njeriut që futi në kurth Fredi Belerin. Nga versioni që ata kanë shpalosur në sallë të gjyqit shihet se midis kryepolicit të Himarës dhe të infiltruarit që i ofroi 13 vota për shitje Belerit ekziston një lidhje e fortë.


Të dy edhe Ajdini edhe denoncuesi Arsen Rama, dëgjohen në audio të pohojnë  gjithashtu, se i infiltruari është paguar për denoncimin e bërë. 3 Comments

 1. Ore debila, këtu bëhet fjalë për çështje Kombëtare dhe kur vjen në pyetje çështja kombëtare, Media dhe Politika janë në sinkron!

  1. Kombi shqipetar eshte njeshtet rrum milet
   Mendojne si ne perella
   Pamvaresisht sejetone ne fer te politikes islamo komuniste.

   1. Ceshtja Beleri
    Ceshtja beleri nuk eshte ceshtje persomale
    Ceshtja Beleri eshte nje cshtje mbar helenike dhe evropjane
    Krahina e Himares .Himara historikisht nuk esht pjes perberjes e peradoris Otomane
    Himara ju bashkanjgjit nga evropa shqiperis ne vitin 1913
    Duke nje zon especifikuar menje auronomi vet qevrisese
    Qeverit e shqiperis duke qen nen imfluencen Islamo komùnise jane mundur te crenjosin termin Hmarjot
    Kejo lute shumshekullore qish nga koha Romake mevon nnga katolicizmi mepstaj nga perandori otomane dhe me von nga Islamizmi Shqipetar ariti deri me sot tek ceshtja Beleri per tr shuar rrenjet e Helenizmit Mbar Himarjot
    Neqoftese duam te vertetojme kete nje komlsjon nderokombetar mund ta verifikoje ekstremitetin e crenjohjes crenjohjes se vertetes Himarjote
    Banditizmi dhe kriminaliteti shqipetaresht nje ekstremitet kriminal i pa pershkruar ne histori
    Politika shqipetare ne krahinen e Himares Vjedh Vret debon nga trojet e veta popullin Himarjot me nje Genocit ligjeror ekstremistshqipetar
    Kejo katastrofe qe po i behet popullit Himarjot nga politika islamokomuniste ne vitin 2023 ne mes te evropes
    Esht e pa besushme dhe e tmereshme
    Populli i krahines se Himares do te luftoje fuke lperdorete gjitha menirat fhe mjete per tu mbrojtur ng Genocidi i tmershem Islamokomunist shqipetar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *