• |
ide | kryesore

VIDEO/ Për çfarë vajtojnë Mimi Kodheli dhe Elisa Spiropali?

Syri i LapsitTani që Sali Berishën e mbajnë të arrestuar në shtëpi, në takimet e FRESSH nuk ka nevojë të bëhet shumë politikë.

Ndaj Mimi Kodheli dhe Elisa Spiropali, e para deputete dhe e dyta ministre ia kanë marrë këngës, duke shpalosur aftësitë e tyre në muzikë.

Sido të jetë origjinali, performanca e dy zonjave ngjan shumë me një vajtim, me raste edhe si një angullimë.

Por kjo nuk i ka penguar të rinjtë e FRESSH të brohorasin me duartrokitje në fund.

Video më poshtë:7 Comments

  1. PO KENDOJNE MIMI. KRIMINELJA QE MBYLLTE RADARET PER TE CUAR DROGE NE EUROPE ME PAK FJALE PER TE VRARE FEMIJE TE PAFAJSHEM ! DUHET TE KENDOJE KJO???SPIROPALI KRYEHAJDUTE E TAKSAVE QE NE 5 DITE U PASURUA ME 5 MILION EURO. KU TE RRINJTE PO IKIN NGA SYTE KEMBET KJO ISH PISE POR TANI. E VESHUR ME MENDAFSH QE E PASUROI KRYEHAJDUTI I BALLKANIT !

  2. Po këndon Elisaspirokari dhe Mrika magjari duet kengen sa te madh e du se eshte per mu ju ka ardhe dita me u tall qe ishit pabukse tani ju boni Drogaxhiu me pare te gjitheve ju Rilindasve vetem duke vjedhur .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *