• |
ide | kryesore

Thaçi në Hagë, çfarë thotë Haradinaj

Ish- kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka përshëndetur Presidentin Hashim Thaçi për t’u paraqitur në Hagë përballë akuzave dhe drejtësisë. …

Kthehu