• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta modelja amerikane

Anabelle Neilson  është gjetur e vdekur  në shtëpinë e saj. Thuhet se modelja ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare …

Ndahet nga jeta Daniel Doyle

Ai ka humbur jetën në spitalin e Mater ku ishte transferuar nga burgu i Mountjoy ditën e premte më 15 …

Ndahet nga jeta reperi shqiptar

“Zemra o ka m’dhem vllaqko, nuk kom fjalë”. Ky është mbishkrimi që i kanë vendosur fotos grupi i njohur muzikor …

Ndahet nga jeta Stepehen Hawking

Stepehen Hawking ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në mënyrë natyrale në shtëpinë e tij …

Ndahet nga jeta Jan Maxwell

Ylli i Broadway dhe kandidatja e pesfishtë për çmimin “Tony” humbi betejën me një sëmundje të pashërueshme, e cila e …

Ndahet nga jeta John Gavin

Aktori i famshëm amerikan John Gavin ka ndërruar jetë në moshën 86 vjeç. Ajo ka qenë shumë i famshëm në …