• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktori amerikan

Aktori Richard Erdman, i njohur për audiencën si Leonard, rol në filmin e famshëm “Community”, ka ndërruar jetë në moshën …

Ndahet nga jeta aktori amerikan

Frank Adonis, protagonisti i filmit “The Goodfellas”, u nda nga jeta në moshën 83-vjeçare. Ishte gruaja e tij që njoftoi …

Ndahet nga jeta aktori shqiptar

Eshtë ndarë nga jeta aktori Sulejman Dibra. Siç raporton Shqiptarja.com Sulejman Dibra ka humbur jetën në moshën 75 vjeçare, si …

Ndahet nga jeta Stan Lee

Stan Lee, shkrimtar legjendar, redaktor dhe botues i Marvel Comics, është ndarë nga jeta në moshën 95-vjeçare. Krijimtaria e tij …

Ndahet nga jeta Mehmet Uslu

Aktori turk, Mehmet Uslu është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare. Mediat turke raportojnë se ai ndërroi jetë ditën e …