• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktorja kanadeze

Aktorja dhe modelja kanadeze, Stefanie Sherk,  ka ndërrua jetë në mënyrë tragjike në moshën 37-vjeçare para disa ditësh. Përmes një …

Ndahet nga jeta Scott Walker

Scott Walker u nda nga jeta në moshën 76 vjeçare dhe shkak i vdekjes së tij akoma nuk është mësuar. …