• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta këngëtari grek

Mikis Theodorakis është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare. Ai i këndoi luftës por edhe dashurisë përmes melodive të Mikis …

Ndahet nga jeta Cicely Tyson

Cicely Tyson, aktorja fituese e çmimeve dhe ish-modelja e modës, ka vdekur në moshën 96-vjeçare. Vdekja e saj u njoftua …