• |
ide | kryesore

Aktori turk i jep fund beqarisë

Mediat turke kanë raportuar se aktori Taner Olmez i ka dhënë fund beqarisë. Taner është martuar me aktoren Ece Çeşmioğlu dhe kanë …

Kthehu