• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktorja kanadeze

Aktorja dhe modelja kanadeze, Stefanie Sherk,  ka ndërrua jetë në mënyrë tragjike në moshën 37-vjeçare para disa ditësh. Përmes një …