• |
ide | kryesore

Sia diagnostikohet me autizëm

Sia zbuloi se ajo ka marrë një diagnozë të vonë të autizmit. “Unë jam në spektër dhe jam në rikuperim …

Sia martohet në fshehtësi

Këngëtarja e njohur Sia është martuar me Dan Bernard në një ceremoni të vogël dhe private në Villa Olivetta të …

Sia bëhet gjyshe për herë të parë

Sia është bërë gjyshe. Lajmi vjen vetëm disa javë pasi zbuloi se kishte birësuar dy djem adoleshentë. Këngëtarja australiane 44-vjeçare …