• |
ide | kryesore
barcelona_3348.jpg

La manita e Barcelonës (video e 5 golave)

Katalunasit arritën të shënojnë një fitore të thellë, 5:0, në përballje me Levanten në udhëtim. Neymar (34’), Rakitic (44’), Ramirez (57’), …

Gianni-De-Biasi.jpg

De Biasi: Kujdes euforinë

Fitorja historike e 7 shtatorit në Portugali ka ngjitur kuqezinjtë 25 pozicione më lart, në vendin e 45-të në renditjen …

shaqiri i merzitur.jpg

Shaqiri mërzitet në stol

Për Xherdan Shaqirin nuk ka ditë të mira tek Bayern Munich. Pakënaqësia e tij ndaj drejtuesve të klubit dhe trajnerit …