• |
ide | kryesore

Sherr me thika mes të rinjve me Vlorë, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Lajme
thika.jpg

Pas një konflikti mes disa të rinjsh në qytetin e Vlorës sherri ka përshkallëzuar me nxjerrjen e thikave, duke përfuunduar me plagosjen e dy prej tyre.

Policia raporton se 25-vjeçari Antonio Veizaj, tashmë i vënë në pranga, ka plagosur me thikë dy të tjerë, K. I., dhe I. I., ku ky i fundit ka mbetur i dëmtuar rëndë.

Sherri nisi pranë një lokali në lagjen “Pavarësia” për motive banale, fillimisht me fjalë e më pas me konfrontim fizik ku Veizaj ka përdorur thikat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu