• |
ide | kryesore

I dashuri në burg, Viola Spiro: Marr borxh për të blerë çanta

F1, Paparazzi

Pas arrestimit të dashurit të saj për trafik droge,Viola ka qenë e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ku është shprehur edhe rreth shoping dhe nëse blen shtrenjtë ose jo.

“Mundohem të blej dhe gjëra më shtrenjtë, por kur janë outlet ose kur ka ulje kur është diçka që bie në sy por nuk është masive. E urrej kur janë në modë dhe mund ta blej kushdo, pasi të gjithë mund të blejnë një palë atlete sepse mund të kursejnë edhe unë kursej madje kam marrë dhe para borxh motrës time për të blerë një çantë të shtrenjtë që nuk mund ta përballonte një rrogë kështu që më duheshin ekstra,”-u shpreh Spiro gjatë intervistës së saj.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu