• |
ide | kryesore

Menaxheri revoltohet ndaj Encës, i bllokon koncertet (FOTO)

Paparazzi, Slider

Pas një bashkëpunimi disa vjeçar, duket se marrëdhënia profesionale mes Encës dhe menaxherit të saj Kastriot Berisha është ndërprerë dhe jo me mirëkuptim.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Kastirot Berish, më anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ku është shprehur goxha i revoltuar, duke thënë se nuk e përfaqëson më Encën. Madje ai e kërcënon atë me kanun se duhet ta respektojë për punën që ai ka bërë me të.

Shkrimi i plotë i Kastriotit:

“Pas disa padrejtsive dhe mashtrimeve pas shpine deshta me ju informu qe nga sot un nuk e perfaqësoj Encen mo ..nuk je e para qe vepron ne ket menyr , por ka ardhur koha te funksionoi ligji ose kanuni dhe ti vetëdisoj disa artistë qe duhet respektuar punën dhe nuk mundesh te bëhesh pronare në shpinën e dikujt tjeter ..deri sa tmledhesh mend Ruensa Haxhiaj e ki te ndalume te flasesh me mu dhe block e ke ne qdo event qe mbahet.. hajde shnet .. vazhdojmeee”.

1-114.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu