• |
ide | kryesore

Lëvizje në Policinë e Shtetit, ikën kreu i Policisë Kriminale

Lajme, Të fundit

Lëvizje të tjera në radhët e Policisë së Shtetit. Së fundi është ndryshuar kreu i Departamentit të Policisë Kriminale,  Idajet Faskaj. Në vend të tij është emëruar Eduart Merkaj, i cili ka mbajtur detyrën e drejtorit të Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu