• |
ide | kryesore

Aktorit i vjedhin fotot nudo me gruan dhe ia publikojnë (Foto +18)

Paparazzi, Slider

Hakerat godasin sërish. Kësaj radhe kurban i tyre është bërë aktori turk Berk Oktay dhe bashkëshortja e tij Merve Sarapcioglu.

Disa foto nudo të aktorit të serialialeve të famshme në Turqi, “Arka Sokaklar” dhe “Savaşçı”, janë hakuar nga persona ende të paidentifikuar dhe janë shpërndarë në Instagramin e bashkëshortes së tij Merve Sarapcioglu.

Fotot që shokuan përdoruesit e medias sociale u censuruan brenda një kohe të shkurtër dhe u fshinë nga rrjeti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu