• |
ide | kryesore
solana.jpg

Kush po lufton për Ballkanin

Pak rajone të botës janë më kompleksë kulturalisht dhe politikisht, sesa Ballkani. Dhe nuk mund të ketë një ilustrim më …

Capture.PNG

Fildesin e vranë edhe mediat

Histeria e reagimeve të politikës, për vrasjen makabre të gjyqtares Fildese Hafizi u ka ngjallur krupën shumë qytetarëve. Të gjithë …

ANDI_BUSHATI_PORTRET_112.jpg

Pse duhet pasur frikë nga Rama?

Këtë të enjte hasje ngado si titull kryesor të mediave një vendim rutinë të kryeministrit, që ndryshe nga katër vite …

ANDI_BUSHATI_PORTRET_112_16.jpg

Timonieri më i vetmuar se kurrë

Qeveria e saposhpallur, më shumë sesa kabineti personal ku Edi Rama mbretëron i vetëm, është një skuadër ku kryeministri ka …

0
Kthehu