• |
ide | kryesore

Çështja Habilaj/ Saimir Tahiri i kërkon takim urgjent kryeprokurorit Llalla

Arkiva, Të fundit

 

Duket sikur laku për Saimir Tahiri po ngushtohet tashmë. Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pritet të mbërrijë nga momenti në moment në Prokurorinë e Përgjithshme.


Mësohet se ka qenë vetë Tahiri që i ka kerkuar takim urgjent kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe mendohet se takimi do ketë në qendër të arrestuarin Moisi Habilaj.

Ndërkohë më herët ishte Basha ai që i kërkoi Ramës arrestimin e Tahirit. Më herët Llalla u takua edhe me kreu e SHISH.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu