• |
ide | kryesore

Taylor Swift prezanton këngën ‘Gorgeous’ nga albumi i saj i ri (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Taylor sapo ka publikuar këngën “Gorgeous”.


Kënga është shkëputur nga albumi i saj i ardhshëm dhe karakterizohet nga muzikë e ngadaltë elektronike. Singëlli i fundit i saj u publikua në shtator të cilin e solli si surprizë, ndërkohë albumi i 27 vjeçares do të publikohet me 10 nëntor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu