• |
ide | kryesore

Video/ ‘A e mirëmbanin Habiljat skafin tuaj?’ Çfarë thoshte Tahiri 2 javë më parë në ‘Opinion’

Lajme, Të fundit

3 ditë më parë u kap një biznesmen me 800 mijë euro, si dhe me patenta për drejtim skafi të cilat i përkisnin ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Vetë Tahiri, i pyetur nëse ka në posedim një skaf në emisionin ‘Opinion’, i është përgjigjur negativisht.


Nga ana tjetër, opozita ka publikuar foto të një jahti, që sipas kësaj të fundit, është i Saimir Tahirit, por që përdorej nga Habilajt për trafik droge.

Po sipas opozitës, ky jaht ka qenë në i ankoruar në Durrës dhe ruhej nga Vangjush Dako, por është lëvizur me datë 19 tetor nga aty, pas publikimit të përgjimeve italiane.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu