• |
ide | kryesore

FOTO/ Hidhet nga ura 18 vjeçari në Prrenjas, mister shkaqet

Lajme, Të fundit

Një 18 vjeçar humbi jetën pasi ka rënë nga ura e Bushtricës në Prrenjas. Arsyet e ngjarjes tragjike ende nuk dihen. Gjimnazisti me inicialet F.F ka gjetur vdekjen, ndërsa policia tha se nuk ka dalluar shenja dhune në trupin e viktimës. Policia ka nisur hetimet nëse kemi të bëjmë me një ngjarje kriminale apo vetëvrasje. Pamjet e rënda të trupit të viktimës në rrugën nacionale kanë shokuar kalimtarët.

1 Comment

  1. kurban dit per dit nga nji vetvritet,nga 2 vriten,nga tre tritola ,dhe nga 3 mij kilogram kanabis.popull ku e rrite kete ram pis.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu