• |
ide | kryesore

E dashura e Maradonës shkakton reagime të ashpra me peliçen lëkurë

Paparazzi, Slider

E dashura e Diego Maradonës është kritikuar për peliçen me lëkurë tigri që kishte veshur gjatë shortit të ndeshjeve të Botërorit 2018 që u hodh në Kremlin, Moskë.


Rocio Olivia ra në sy teksa mbërriti në Kremlin së bashku me legjendën e futbollit, i cili ishte veshur me kostum tërësisht të zi dhe një papion të verdhë. Ajo provokoi shkaktoi shumë pakënaqësi në rrjetet sociale për peliçen me lëkurën e tigrit, sidomos nga ata në mbrojtje të kafshëve raporton Daily Mail.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.