• |
ide | kryesore

Kardashian publikon kartolinën e familjes (Foto)

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian poston foto të ndryshme familjare për Krishtlindje, ndër të cilat kanë munguar Khloe dhe Kylie. Mendohej se vajzat nuk pozonin pranë familjes së tyre pasi përpiqeshin të fshihnin barkun.

Por ditën e djeshme ky aludim u hodh poshtë, Khloe është shfaqur në foton e 13-të të Kim por duket se ka habitur fansat pasi nuk duket aspak si shtatëzënë. Komentet kanë qenë të shumta, ku disa prej tyre e cilësonin shtatëzëninë e Khloes si një mashtrim, e disa të tjerë mendonin se ka lindur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu