• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha dhe Strakosha pësojnë 4 gola në 45 minuta

Sport

Është mbyllur në barazim 2-2 pjesa e parë e sfidës së Serie A mes Atalantës së Etrit Berishës dhe Lacios së Thomas Strakoshës. Në portat respektive qëndronin portierët shqiptarë.

Në fillim ishte bergamaskët që kaluan 2 herë në avantazh, por kryeqytetasit barazuan rezultatin. Më poshtë video e golave. Gjykoni vetë nëse portierët shqiptarë kanë pasur faj te golat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu