• |
ide | kryesore

Bleona e ofendoi, Gent Hazizi i bën ironi ‘Këngëtare e madhe, ëndrra e meshkujve shqiptarë'(FOTO)

F1, Paparazzi, SliderDitën e djeshme, Bleona iu sul me çfarë të mundte aktorit të njohur Gent Hazizi, për shkak të një batute në “Shiko kush luan” të shtunën në mbrëmje.Madje, ajo filloi të postonte në Instagram edhe foto të bisedave me fansat të cilët shanin dhe fyenin aktorin e teatrit.Por ka ardhur edhe reagimi i Hazizit, i cili në një status në Facebook shkruan: “Bleona Qereti: ti je ëndrra ime që nga fëmijëria si këngëtarë e madhe,je ëndrra e të gjithë shqiptarëve kudo që janë si një profesioniste e shkëlqyer e muzikës, je ëndrra e të gjithë meshkujve shqiptarë për sensualitetin femëror. Ndjesë! Ndjesë! Në spektaklin “Shiko kush luan” u përmende në një loje që emisioni bën për nder të VIP-ave.Të ftoj të kuptosh se çfarë mendoj për ty në premierën time “Çfarë do bëhem kur të rritem?”, stand up comedy, në Teatrin Kombëtar, në datat 20, 21, 23, 24, 25 dhjetor ora 18 00. T’përqafoj! Eja në teatër!”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *