• |
ide | kryesore

Zaimina organizon festën e bebes, zbulon emrin e vajzës (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e parë që Zaimina Vasjari pranoi publikisht se prej 6 muajsh pret një fëmijë.Pak kohë më parë këngëtarja e njohur publikoi foto në të cilën, në pamje të parë nuk kishte asgjë të veçantë por shkrimi bashkangjitur tregonte se shumë shpejt ajo do të bëhet nënë.
Mbrëmjen e sotme, Zajmina Vasjari ka organizuar baby shower-in për vajzën e saj që pritet të vijë në jetë dhe me këtë rast na ka treguar edhe emrin: Khloe!Pamjet janë të mrekullueshme dhe Zaimina duket shumë e emocionuar në postimet e saj në Instastory. “Duke festuar ardhjen në jetë të vajzës sime Khloe. “, shkruan Zaimina në postimin e saj.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu