• |
ide | kryesore

Nuk e ftuan në festën e PS-së në Tiranë, Tahiri darkon me kryetarët e FRESSH

Lajme, Të fundit

Ndonëse nuk ishte ne festën që bëri PS e Tiranës, Tahiri është fotografuar në një darkë festive me kryetarët e FRESSH. Pranë Tahirit qëndron ulur Artur Micko, kryetar i FRESSH në kryeqytet.


Tahiri është larguar nga funksionet e tij në Partinë Socialiste, qysh pasi shpërtheu skandali me përgjimet e Habilajve ku përmendej edhe emri i tij.


Ndërkohë që kjo darkë e tij me krerët e FRESSH duket si një festim për rikthimin e pasaportës së bllokuar dhe një lloj kundërpërgjigje për faktin se nuk ishte në festën e PS Tiranë, edhe pse deri para kohësh ishte kryetar i kësaj partie në kryeqytet.

Festa e PS Tiranë



2 Comments

  1. ne te njejtin mut jan te gatuar si ruqi,si xhafa e spartak braho,po ne te njejtin mut eshte ripjerdhur rama,tahiri,balla,braqe,majko etj.mut stalini.keta ndahen edhe nga nenat,motrat grat nga pes here si rama ,apo nderrojn dhe emrat por kriminelet kurr nuk i ndajn nga vetja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *