• |
ide | kryesore

Gomonia në Karaburun, zbulohen edhe 457 kilogram drogë të fshehur në pyll

Lajme, Të fundit

Pas kapjes së gomones në Karaburun dhe arrestimit të trafikantëve malazezë, policia gjeti sasinë tjetër të drogës që priste për t’u ngarkuar. Në Bristan, mes shkurreve u gjetën edhe 456.9 kg Cannabis Sativa, të ndara në 21 pako. Në gomone, një ditë më parë u gjetën 28 kilogram Cannabis Sativa.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.