• |
ide | kryesore

Fevziu tallet me “rivalet” Eni Vasili dhe Ilva Tare

Paparazzi, Slider

Gjatë emisionit Opinion, Blendi Fevziu ka organizuar një sondazh se kush është moderatorja me e mirë e seksit të dobët midis drejtueseve të emisioneve shqiptare. Por ajo që ka rënë në sy ka qenë se mes Marinës dhe Luana Vjollcës, Jonida Vokshit apo Ilda Bejlerit, zinin vend edhe gazetaret e politikës, Eni Vasili dhe Ilva Tare që konkurojnë në të njëjtën orë me Fevziun me emisionet politike në Nevs24 dhe Ora Nevs. Rrezultatet e këtij sondazhi me votim nga publiku do të shpallen të mërkurën e ardhshme dhe nuk është çudi që ai të fitohet jo nga koleget e politikës, por nga bukuroshet me silikon të show bizit.


©Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu