• |
ide | kryesore

Erjona Sulejmani: Futbollistët budallenj dhe tradhëtarë, experienca me Blerimin në libër

F1, Paparazzi

Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit, mesfushor i Bolonjës dhe i kombëtares zvicerane, ishte e ftuar këtë mbrëmje në Top Show Magazine.E pyetur goxha rredh ndarjes së saj me futbollistin dhe deklaratat e saj të fundit, ajo u shpreh:

“Prefoj të mos flas më për ishin tim se si shumë rëndësi i dhashë.Futbollistët janë budallenj, nuk dinë te bëjnë muhabet, dhe tradhëtojnë, padyshim. Unë,Blerimin nuk e kam kapur duke me tradhëtuar, por nuk e di me siguri.Unë do tregoj çdo gjë që kam përjetuar në librin tim. Nuk do doja më marrëdhënie me një futbollist.”


1 Comment

  1. Mos degradoni dhe ju te Lapsit si Balkanweb apo ndyresite e tjera “mediatike” duke u marre me keto “dukuri” apo “shkrimtare te se ardhmes”, meqe do shkruaka liber kjo rrospia ne foto, per hir te disa klikimeve me shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.