• |
ide | kryesore

VIDEO/ Lojtari sulmon trajnerin pas zëvendësimit: Bir k*rve!

F1, Sport

Një episod skandaloz ka ndodhur në futbollin bolivian. Një lojtar sulmoi trajnerin e tij, pasi nuk e kapërdiu dot zëvendësimin.


Thiago dos Santos, futbollist i Nacional Potosit, iu turr trajnerit Edgardo Malvestiti me duar dhe fyerje të rënda. Vetëm ndërhyrja e shokëve të skuadrës ndaloi përshkallëzimin e situatës.


https://youtu.be/bagaQ8xyZcs


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *