• |
ide | kryesore

Rike Roçi:Nuk do kthehesha më në DWS,Iliri shumë i rreptë

Paparazzi, Slider

Rike Roçi ish-banorja e Big Brother 6 ishte një nga konkurrentet e spektaklit të vallëzimit “Dancing With the stars”. Ajo u eleminua 3 javë më parë nga konkurrimi. Në një intervistë për “Bluetooth” Rikja ka treguar se nuk ka dhënë më të mirën e mundshme gjatë javëve që ajo ka qenë pjesëmarrje kjo sepse kërcimet me të cilat është prezantuar nuk i përshtateshin.

“U eliminova sepse aty akoma nuk u pa çfarë di të bëj unë në kërcim. Më jepnin rryma që mua nuk më përshtateshin aspak dhe i bëja me siklet, jo me qejf. Dhe kjo u duk shumë. “,- është shprehur Rikja.Mendoj që duhet të jetë show, ndërkohë që Iliri e ka marrë si shkollë e “Amici”Ka ngatërruar programJanë shumë të rreptë.”


E pyetur nëse do të dëshironte t’i kthehej sërish kësaj ekperience ish-banorja është përgjigjur:“Jo nuk do i rikthehesha prapë, s’kam më nerva.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu