• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksident në Qafë Thanë, makina përmbyset në rrugë, plagosen disa persona

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur ne mesdite ne Qafe Thane.

Një automjet ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar i kthyer përmbys ne ane te rrugës, ndërkohë qe jashtë kane dale te tmerruar pasagjeret.


LSA qe ka shkrepur fotot bën me dije se për fat ka pasur vetëm persona te plagosur dhe jo viktima.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu