• |
ide | kryesore

Spice Girls, të ftuarat speciale të Pinc Harry-t

Paparazzi, Slider

Princ Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzojnë dashurinë e tyre.


Sigurisht do të jetë një dasmë e organizuar mjaft mirë, dhe ndër të ftuarit për të performuar do të jenë edhe “Spice Girls”.


U përfol se vajzat do të riktheheshin me një koncert të madh, por para tij duket se në plan është vënë dasma e Princ Harry-t. Lajmin e ka bërë të ditur një nga pjestaret e grupit, Mel B e cila në një intervistë ka thënë:

“Ne do të marrim pjesë në dasmë, nuk jam e sigurt nëse duhet ta kisha treguar këtë gjë, por tani është shumë vonë, iku… Spice Girls do të jenë atje!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu