• |
ide | kryesore

Harry Styles, producent i filmit për One direction

Paparazzi, Slider

Harry Styles do të jetë producenti ekzekutiv i një komedie të re e cila bazohet në ditët e hershme të bendit One Direction. Me titullin “Happy Together” ky projekt do të lansohet në transmetuesin amerikan CBS.


Damon Waya dhe Amber Stevens West do të luajnë një çift të martuar, jetët e të cilëve do të ndryshojnë tërësisht kur me ta vjen të jetoje një yll i ri i muzikës pop. Në rolin e yllin në rritje do të shfaqet 24 vjeçari, aktor i filmit “Neighbours”, Felix Mallard.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *