• |
ide | kryesore

I dashuri tradhëton sërish Dua Lipa-n

Paparazzi, Slider

Duket se marrëdhënia e Dua Lipës dhe (ish) të dashurit Isaac Careë po merr një tjetër trajtë.

Isaac është fotografuar këtë fundjavë duke u puthur me një vazjë të panjohur dhe sipas dëshmitarëve në club, gjatë kohës që të dy putheshin, në sfond luhej “One Kiss” (ironi e fatit).

Ndërkohë, Dua nga ana tjetër ka ndërmarrë një sëri statusesh ku flet për dashurinë, miqësinë, besnikërinë dhe lidhjen.

“Duhet t’i mbash miqtë dhe njerëzit e tu të dashur afër, t’i besosh intuitës dhe shko pas instiktit. Mos lejo të largohesh nga njerëzit që janë treguar të sinqertë me tu dhe kanë interesa të mira për ty”, – shkruan Dua.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu