• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Tiranë, vuante nga sëmundje e rëndë

Lajme, Të fundit

Ndahet nga jeta pas nje semundjeje të rënde nje emer shume i njohur jo vetem per Tiranen.


Perikli Dhales, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njesia 8 ka nderruar jete, duke humbur betejen me semundjen.


Nje nder ata qe ka postuar lajmin e trishte ne rrjetet sociale eshte edhe Ervis Xhako, i cili njofton gjithe te njohurit se ceremonia mortore mbahet sot ne oren 17:00, ne varrezat e Tufines.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu