• |
ide | kryesore

Aktorja amerikane tenton të vrasë veten

Paparazzi, Slider

Heather Locklear u shtrua në spital pas disa problemeve psikike pasi një anëtar i familjes pretendonte se aktorja kërcënoi se do ta vriste veten, raporton TMZ.


Sipas raportimeve, anëtari i familjes thirri 911 dhe tha se aktorja 56-vjeçare po përpiqej të lëndonte venten dhe kërkonte armë për të qëlluar veten.Zyra e 911 iu përgjigj thirrjes dhe Locklear më pas u transportua në spital.


Në shkurt, Locklear u arrestua për dhunë në familje pas një zënke me të dashurin e saj Chris Heisser.

Daily Mail raportoi në kohën kur Locklear goditi dy oficerë policie. Ajo ishte akuzuar për një akuzë të dhunës në familje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu