• |
ide | kryesore

Klohe K flet për tradhëtinë,’Ju nuk e dini se çfarë ndodh në shtëpinë time’

Paparazzi, Slider

Khloe Kardashin nuk e ka falur tradhëtinë e Tristan Thompson dhe sigurisht që ende nuk e ka harruar skandalin që u  lakua në të gjithë botën, fiks përpara se ajo të lindte vogëlushen True.

Ditën e djeshme, për herë të parë Khloe ka folur lidhur me këtë çështje në Tëitter. Teksa një komentuese i tha se veprimi i saj për të qëndruar me atë që e tradhëtoi ishte një veprim shumë hipokrit, kjo e fundit i është përgjigjur: “Nuk është fiks kështu! Ti nuk e di fare se çfarë ndodh në shtëpinë time dhe çfarë unë kaloj për të bashkëjetuar me diçka kaq të keqe që më ka ndodhur. Jam e lumtur për forcën që kam treguar. I vlerësoj opinionet tuaja dhe shpresoj që të mbani këto opinione edhe për persona të tjerë që njihni që kanë kaluar të njëjtat situata me mua…” – ka përfunduar ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.