• |
ide | kryesore

Olta Xhaçka shkarkon nga detyra drejtorin e Emergjencave civile Shemsi Prençin, në vend të tij Haki Çako

Lajme, Të fundit

Shemsi Prençi është shkarkuar nga drejtimi i Emergjencave Civile dhe mësohet se një ditë më parë ka bërë dorëzimet.

Në krye të Emergjencave Civile është vendosur ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Haki Çako.

Haki Çako gati për 3 vite ishte në krye të Policisë së Shtetit, ndërsa tashmë merr postin e drejtorit të Emergjencave Civile.

5 Comments

  1. Sikur ju pakesua buxheti -cakos-qe kur u hoq nga drejtori i pergjithshem i policise tani mendoj -xhaxhalka-ta punesoje ne krye te emergjencave civile te beje ndo nje lek se ketu kalon paraja dhe malli pa iventar.Nje proces -verbal dhe ike matane.

  2. XHACKA, se cna kujto kjo qime kuqe ne kohen e piramidave kur na bente stazhin tek SUDJA’Si e devoteshmja e qelbesirave, psikopati na e emeroi ministre te mbrojtjes, pa pike begraundi. Vjen puna qe do duket sikur po punon,,,dhe ja e beri nje levizje,,,,,ke mori? CAKON e pergjimeve, CAKONe mbushjes se vendit me droge,,pra ja keshtu i shperble partia e qelbesirave kontribuesit e degjenerimit te shtetit. Na mbete ti urojme q sa ma shpejt te largohen, aqe me mire do jemi, e me shpejt drejt europes, Me keta do pesojme si,,,,PRIT GOMAR, SA TE DALE BARE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu