• |
ide | kryesore

Djali i vogël ngacmon Meghan Markle, Princi Harry e kap mat (FOTO)

Paparazzi, Slider


Walter Cullen, një vogëlush vetëm 3-vjeçar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë aparatëve gjatë vizitës së Princit Harry dhe Meghan Markle në Irlandë, ndërsa pati një takim me çiftin mbretëror.

Gjatë një vizite në Croke Park, në shoqatën Gaelic Athletic Association, Harry dhe Meghan u bënë miq me këtë vogëlush . Ndërsa Meghan nuk e kishte mendjen, Walter filloi t’i prekte flokët dhe ta “ngacmonte”. Meghan u kthye pas pak dhe nisi ta kapte dorën e vogëlushit, por Princi Harry nuk mund të rezistonte pa e kritikuar Walterin e vogël, i cili pas kësaj reagoi natyrshëm si i zënë në faj. Me siguri, juve ju kujtohet viti i kaluar kur një vogëlushe po “vidhte” kokoshka nga ato të Harryt.

Edhe atëherë, ai e kapi mat. Princit i pëlqejnë shakatë me fëmijët dhe këtë e kemi parë gjithmonë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *